Aichmajerová sex a erotika

aichmajerová sex a erotika

Hele lidi je fakt skvela. Ahoj Evo, chtěl bych se zeptat jaký má smysl na svém webu vystavit svoje tel. Schs   Pro kontakt, to neznáte? Si jako víno, čím zralejší, tím lepší, moc Ti to sluší. Můžeme se těšit v dohledné době na nějaký film, kde se předvedeš v celé své kráse?

Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí - strýček Sláva. Slávku Slávku, kkoukej pracovat!!: Ahojenky,preferuješ u žen blondýnky nebo brunety? Tori   Záleží na charisma, preferuji muže. Tvůj fanda   Večer jdu na večeři s kamarádem a ať žije Sparta. Nebo ať to aspon zkusí. Ahojky, píšeš, že nemasturbuješ a nemáš žádného chlapa Honza   To je záhada?: Vaše jméno   Občan Kane. Kdo to umí v posteli líp s tebou? Jarek polesný   Záleží na situaci: Evičko zlatíčko naše krásné a přitažlivé Zcela seriózně - záleží u mužů na velikosti přirození, nebo ne?

Mirka   Záleží na technice: Fotila jste pro Penthouse a stala jste se Pet? Jsou ty fotky někde k sehnání? Karel   To je rok myslím tak možná někde v archivu, nebo si napište do amerického Penthousu.

Potěším vás víc květinou nebo čokoládovými bonbóny? Hynek   Jídlem, jednoznačně jídlem. Mám rád Vaše stánky a mrzí mě, že nejsou pravidelně aktualizované Roman   Nestíhám, starám se o ně sama a mám toho opravdu hodně.

To je nechutné, jak se někteří lidé vyjadřují a napadají Vás - třeba ten slimák. Co si o takových lidech mylíte, Evo? A nic si z toho nedělejte. Karel   Nic si z toho nedělám, máme demokracii: Jinak jste krasna a potesilo me ze fandite sparte,s pozdravem Vašek   Vašek   Děkuji moc. Vaše jméno   Sex. Krásné sluneční odpoledne, otázka na tělo Evi - jak často masturbujete?

Petr   Ani ne. Ahoj,masturbuješ a kolikrát denně? Jitka   Ani ne: Ahoj lásko,jsem bohatý princ na bílém koni bílý meďák za 3 melouny ,mám čanci u tebe? Sex rychlý nebo krátký? Vaše jméno   Oboje: Vaše jméno   Belmondo. Ahoj,líbil by se ti jako mužský A. Delon v jeho 30 letech? Zbyněk   Ani ne, moc mladý nebo starý jste, já teď nevím: Vaše jméno   Když jste se tak vychválil, možná bude lépe, když si to zvádnete sám, ne?: Tak Evi,sedne ti to na té fotce před tím monitorem!!!

Zbyněk   Děkuji moc. Evi jsou to úchylové viď: Hanka   Všemi deseti a byl to jeden z mých maturitních předmětů: Vaše jméno   Dotočila jsem film, na kterém se podílelal i TV Nova a trošku erotiky v něm bude, jmenuje se Pátá žena a vypadá moc dobře, snad se bude líbit. Jak jste na tom s bulvárem, vadí vám? Homola   Vaše jméno   Nevadí, pokud vyloženě neubližuje. Chodíš do sex shopů a co jsi tam naposled koupila?: Vaše jméno   V sexshopu jsem byla snad jen dvakrát, mají tam toho takové spousty, že si prostě nemůžu vybrat: A já to nedělám.

Máš nějaký názor na vztah Lucky Bílé a Noida? Fixa   Je mi to za ně líto, protože mi připadá, že se k sobě moc hodili. Vidělas muzikál Mamma Mia?

A co vlastně ty a muzikály, zkusila bys nějaký? Prima dne přeje Saša   Sašenka   Mamma Mia jsem viděla jednou v Londýně a vzala jsem na něj mamku tady v Praze a jsem z něj úplně nadšená, teď se těším na Fantoma opery. A v muzikálu už jsem hrála - v divadle Spirála na Výsravišti - Brouci aneb evangelium podle Beatles, bylo to moc fajn. Svedla si někdy kluka kámošce? Neunavuje vás, že jste v ČR zapsána pouze jako holka, co ukázala všechno všem a jinak neumí zhola nic? Saša   Vzhledem k tomu, že mám stále hodně práce a nové nabídky přicházejí, tak doufám, že nejsem zapsaná jako člověk, který nic neumí: Roger   Jen velmi povšechně a sama jsem zvědavá, pro mě je důležité jestli zruší vízum nebo ne, když už u nás mají radar: Kdy jste si začala uvědomovat, že jste víc žádoucí než jiné ženy?

Má to taky nějaké nevýhody? Zrzka   To si vůbec neuvědomuji. Někteří ,lidé, Evi jsou dost vulgární. Nedávno jsem viděl film Bestiář a jsem na tom podobně,jak Roden. Mohla by jsi chodit s takovým mužem a mohu ti poslat na tvůj mail ten můj? Alain   Film Bestiář se mi moc líbil, ale z takového vztahu bych asi zešílela, takže nic neposílejte. Marie   Věřím ve schopnost každého člověka ovlivnit svůj život a holky, které se ukazují za peníze rozhodně do pekla nepůjdou, je to služba společnosti: Mohu se zeptat, jak jste ho podpořila?

Vaše jméno   Tak teď se musím přiznat, že jsem asi úplně mimo, protože nechápu otázku. Svlékala jste se jako malá holka před kluky? Adam   Myslím že ano, jako všechny děti jsem si hrála na doktora: Evi,jsem nadržený jak adršspaský kozel,co s tím?

Šla byste se mnou raději na břeh jezera a nebo na posed? Honzik   Bohužel to by mě strašně nudilo, nevydržím být moc v klidu. Jak ste přišla na přezdívku Eva Major? To vám někdo poradil? Nebo ste na to kápla sama? Lukas   Eva Aichmajerová - je to přesmyčka a vymysleli to v Penthousu, když jsem se stala americkou Pet.

Vaše jméno   Neměla, ale je to fajn a pracovitá holka. Byla by si schopná jít na schůzku s někým koho vůbec neznáš? Petr   Zatím ne. Co říkáte na současnou finanční krizi? Kryštof   Splácím hypotéku, takže našetřeno nemám, tím pádem se mě krize netýká.

A vzhledem k tomu, že české banky moc neobchodují se zahraničními akciemi, krize bych se opravdu neobávala. Kdybyste mi dala euro, pojedu s vámi na dovolenou? Roman   Počkejte volám do banky, jestli mi dají půjčku. Hm tak nic, nedají, takže pojedu s Agátou Hanychovou, s tou bude stejně větší zábava. Ahojky Evicko, jen te v rychlosti zdravim a utikam ke kadernikovi ostrihat se, vypadam jako pudl: Pozdravuji te i holky co mi tu skacou na kline: Olinka   Moc moc pus vám posílám rodino moje!!!!!!!!

Vaše jméno   Sparta. Líbí se vám život v Praze? Lída   Mám baráček na vesnici a zestárla jsem uričtě, vždyť už jsem v Praze přes deset let: Máš ráda tyrkysovou barvu a mohu ti koupit tyrkys plavečky,jaké máš na té fotečce?: A co jiné drogy? Říkal mi kámoš, že si dáváte kokain? Díkes   Bořek   Jsem pro legalizaci marihuany, takže co myslíte? Možná to je moc osobní otázka, ale plánujete děti?

A kolik byste jich případně chtěla? Myslíte, že jste přísná? Na mě tak působíte Michorová   Plánuji, chtěla bych dvě, protože sama jsem jedináček a přísná nejsem ani trošku: Prý vás tam viděli v zajímavém podniku? Vaše jméno   Jsem nahoře bez, tedy bez svetr a dole bez nechodím. Je fakt,že měříte jen cm ,píše se to všude A jak se vám tam líbí? Dobřichovský   Ano, pracuji a je tam zábava: Jsi trošičku snědší,to chodíš do solárka nebo máš rodinu v CHánově?: Vaše jméno   Ano.

Dobrý den,otvírám lesbický noční podnik tady v Praze ,mohl bych dostat kontakt na Vašeho managera? Gregorjev   eva aichmajerova. Vše co je dobré a kvallitní. Co taková svíčková, zvládla byste? A bramborový salát - s uzeninou, nebo bez?

Rettigová   Zvládla bych, ale musím si pomáhat kuchařkou. Ovšem tou vaší ne, to bych z partnera měla za chvíli absolutní kouli. Uvidime te v nejaky tvrdym pornu a za kolik jdes? Tony   Ne a ne!!! Co si myslíte o gayích a postoji naší společnosti k homosexualitě? Pája   Já je podporuji a myslím si, že přírodě se nedá poručit, musíme jí jen pomáhat, aby byli všichni spokojení: Dobrý den byla jste někdy nevěrná? Matty   Vaše jméno   Ano. Dobrý den,preferujete více sex s muži neb ženy?

Poledňáková   S muži. Mach   Bohumil Klepl a Eva Holubová. Co je pravdy na tom, že jste musela ukázat poprsí, aby jste se dostala na Novu? Nebo je to výjimka a jde většinou o práci, kterou všichni berou smrtelně vážně? Miki   Když něco děláte, musí to být legrace, jinak to nemá smysl, ne? Ahoj Evi, jak je možné, že tak krásná žena jak jsi Ty je stále sama Mirek   Děkuji, také také. Ahoj Evicka, som tvoj velky fanusik, chcem sa spytat ci mas za sebou nejaku lesbicku skusenost?

A ktora ceska alebo slovenska zenska celebrita by ti stala za hriech? Miladka   Prostě u něj zazvoňte a pozvěte ho do kina. Vaše jméno   Ne, ale kdybych byla, nestyděla bych se za to. Vaše jméno   Ne, chodím na brazilskou depilaci. Dobrý den,šla by jste do tvrdého porna,kdyby jste měla tu příležitost a je pravda,že v jednom už jste účinkovala? Děkuji za odpověď   J. Vitásková   Ne a nikdy. Hello ,mohla by jsi mi dát tvůj mobil ,případně poslat fotku dole bez?: Anthony   Nemohla a foto si můžeš najít na Internetu: Kárná   Vlasy mám husté: Ahojky Evičko jak se máš???

Světlana - diesel   Ahoj Světlanko, jde to, ale je toho hodně. Provozujete sex i s letými? David a Jindra   Zatím ne, nevím, jetli to není trestné.

Marcel   Jsem herečka, ve skutečnosti jsem daleko svázanější. A s klukama z Nekecej byla fakt legrace, jsou vtipní. Ty prý chodíš s nějakým slovákem?! Marek   A kdepak si se to dozvěděl?: Jitka   Bydlím s kamarádkou Hankou a je to známá produkční. Vaše jméno   Hm, to je neabídka, která se nedá odmítnout, že? Ale vlastně ne, děkuji, odmítám: Na Vašem místě bych se už nikdy na veřejnosti neukazovala, čemu vděčíte za to, že máte hroší kůži?

Vás si tak akorát umím představit jak tancujete u tyče a nebo točíte porno filmy. Protože se vám daří stále se někde vehementně protlačovat, říkám si proč asi? Helena Venkovičová   Viděli, vědí o mých erotických fotkách a mají mě stejně rádi: A tanec mi docela šel, ovše jsem na to už trošku stará, takže se věnuji poctivě své práci ať už produkci, moderování nebo fotoeditorství a protože to neflákám, daří se mi.

Mějte hezký den a trochu více tolerance, mohla by se vám v životě hodit. Párkráte jsem v časopisech viděl,že jste porotcem a soudcem určitého oblékání našich a zahraničních umělců. Nikdy jsem nečetl,že by jste kritizovala českou Star,zahraniční často,je to proto,že si to nechcete s českou rozházet? A to mi vydrželo. Můj dotaz,myslíte si,že v šoubyznysu má šanci se udržet slušný člověk? Petr   Definujte slušného člověka?: Adriana   Nepoužívám žádné. Pomohl vám ke vzhledu plastický chirurg?

Jaký máte názor na plastické operace, které nejsou nutností z důvodů zdravotních problémů? Petr   Nepomohl, ale proti plstikám opravdu nejsem, pokud pomohou tak proč ne. Prý jsi ve znamení Panny a ty jsou v erotice zdrženlivé. Ty asi nejsi, tak jak je to možné? Já jsem taky Panna a pořád se nemůžu nějak rozjet. Vyměnit a zkusit znovu. Musela jste jako moderátorka absolvovat nějakou speciální hlasovou průpravu?

Jste spokojená se svou výslovností? Já myslím, že jste v pohodě Mirek   Ano, chodila jsem na hodiny rétoriky, ale spokojená stále nejsem. Mimo vse ostatní, nechcete jít také na plastiku s usima? Určitě vám to sluší jako obvykle. Radim   Pokud enní zadaná, může to zkusit, ale většinou se neznámým lidem moc nevěří: Tereza Litoměřice   Terezko, opravdu se snažím, ale nestíhám, jsem ve smyku, znáš mě. Evičko, opravdu Vás miluji, co mám dělat? Vaše jméno   Zkusit někoho jiného?: Jaký bylo natáčení pornofilmu?

Děkuji za odpověď, jste moc krásná   Ráďa   To netuším, to se musíte zeptat někoho, kdo ho točil. Který dárek a od koho Vás nejvíce potěšil? NB   Naďa Berdychová   Vůbec jsem vlastně neslavila a asi největší radost mi udělal prstýnek. Od koho se neříká. Máš přirodní prsa nebo silikony? Kobzi   Přírodní, velikost do ruky - č. Jsem bohatý,v branži dost uznávaný capo de tutti,kde si dáme sraz kotě? Pokud přijedeš s Ferráčem, pak budu ta, která rychle utíká ulicí pryč!

Čau,milovala by jsi i chudého chlapa s prázdnou kapsou ale velkým srdcem? Antonín Navrátil   Milovala jsem a nemám s tím problém i v budoucnu.

Láska přeci není o penězích a hlavně, já je umím vydělat sama. Dobrý den,do jakého lesbického klubu chodíš a měla bych šanci u tebe? Gábi   Gábi   Zatím jsem v žádném nebyla, napiš jaké jsou, třeba se potkáme: Ahoj Evičko,jsou tvé prsa pravé nebo po plastice? Thanks,Alain   Alain   Pravé, úplně celé. Jste si vědoma toho, že za pár let budete neznámou starší paní, podstatně méně pohlednou, popřípadě i s nějakou tou chorobou Zvládnete tuto situaci lépe, než dnes již "přestárlé" celebrity, které se nedovedou smířit s tím, že jejich slunce zapadlo a chovají se zoufale trapně rádoby mladistvě?

Jiří Vaněk   Jejda, je mi teprve třicet, za pár let nebudu starší paní, ožná budu neznámou, ale to přeci nevadí, uživím se jako produkční, což dělám i dnes a dělala jsem i před moderováním, tak v tom žádný problém nevidím: Z te doby uz s nikym v kontaktu nejsem, ale rada si zavzpominam, kdyz Te vidam na obrazovce.: Andrea   Andrea   Ahoj Andrejko, zrovna nedávnou jsem se dívala na tu naší společnou fotku, já jsem tam fakt za příšeru v růžovém svetříku s bambulkama: Moc o to prosím.

Jsem sběratel autogramů a fotografií a tvá fotka by mi rozšířila sbírku. Adresu dodám mailem, pokud nějaký máš, i pracovní.. Tonda   eva aichmajerova. A děláš to stále i nyní jen pro peníze nebo že tě to baví? Na první část už jsem dnes odpověděla a na druhou částo odpovídám, už to nedělám: Jak často máte ogasmus? Ivan   Velmi pravidelně: Chlípník   Pokud se koukáte často na Internet, tak i několikrát denně: Která americká herečka nebo i česká je vaše oblíbená.

A proč se tak moc odhalujete? Díváte se třeba na seriál Dr. Kateřinka   Simona Štašová a už se moc nedhaluji: House se dívám, pokud mám čas, pravidelně. Miluji jeho styl humoru. Honza   Produkci a usmívat se na povel. A co ti ostatní? Chtěl bych po Vás malou radu. Co bych jako Váš fanda měl udělat pro to aby Vás bylo víc vidět?? Janek   Tak jim zatím jen volejte stále dokola, třeba to pomůže. Nemyslíš si o o sobě nějak moc?

Podívej se do zrcadla co uvidíš. RSS kanály serveru ahaonline. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline. Žhavé drby Trapasy Musíte vědět! Láska a sex Retro skandály. CZ Dámy-důchodkyně   Pěstujeme bylinky   Evelynas babbel   Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti. Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby maximálně vyhovovaly Vašim představám. Nastavení můžete kdykoliv změnit v zápatí pomocí odkazu cookies.

...

ZVRACENI CZ POLOHY KAMASUTRA

Jaký bylo natáčení pornofilmu? Děkuji za odpověď, jste moc krásná   Ráďa   To netuším, to se musíte zeptat někoho, kdo ho točil. Který dárek a od koho Vás nejvíce potěšil? NB   Naďa Berdychová   Vůbec jsem vlastně neslavila a asi největší radost mi udělal prstýnek.

Od koho se neříká. Máš přirodní prsa nebo silikony? Kobzi   Přírodní, velikost do ruky - č. Jsem bohatý,v branži dost uznávaný capo de tutti,kde si dáme sraz kotě? Pokud přijedeš s Ferráčem, pak budu ta, která rychle utíká ulicí pryč! Čau,milovala by jsi i chudého chlapa s prázdnou kapsou ale velkým srdcem?

Antonín Navrátil   Milovala jsem a nemám s tím problém i v budoucnu. Láska přeci není o penězích a hlavně, já je umím vydělat sama. Dobrý den,do jakého lesbického klubu chodíš a měla bych šanci u tebe? Gábi   Gábi   Zatím jsem v žádném nebyla, napiš jaké jsou, třeba se potkáme: Ahoj Evičko,jsou tvé prsa pravé nebo po plastice?

Thanks,Alain   Alain   Pravé, úplně celé. Jste si vědoma toho, že za pár let budete neznámou starší paní, podstatně méně pohlednou, popřípadě i s nějakou tou chorobou Zvládnete tuto situaci lépe, než dnes již "přestárlé" celebrity, které se nedovedou smířit s tím, že jejich slunce zapadlo a chovají se zoufale trapně rádoby mladistvě? Jiří Vaněk   Jejda, je mi teprve třicet, za pár let nebudu starší paní, ožná budu neznámou, ale to přeci nevadí, uživím se jako produkční, což dělám i dnes a dělala jsem i před moderováním, tak v tom žádný problém nevidím: Z te doby uz s nikym v kontaktu nejsem, ale rada si zavzpominam, kdyz Te vidam na obrazovce.: Andrea   Andrea   Ahoj Andrejko, zrovna nedávnou jsem se dívala na tu naší společnou fotku, já jsem tam fakt za příšeru v růžovém svetříku s bambulkama: Moc o to prosím.

Jsem sběratel autogramů a fotografií a tvá fotka by mi rozšířila sbírku. Adresu dodám mailem, pokud nějaký máš, i pracovní.. Tonda   eva aichmajerova. A děláš to stále i nyní jen pro peníze nebo že tě to baví? Na první část už jsem dnes odpověděla a na druhou částo odpovídám, už to nedělám: Jak často máte ogasmus?

Ivan   Velmi pravidelně: Chlípník   Pokud se koukáte často na Internet, tak i několikrát denně: Která americká herečka nebo i česká je vaše oblíbená.

A proč se tak moc odhalujete? Díváte se třeba na seriál Dr. Kateřinka   Simona Štašová a už se moc nedhaluji: House se dívám, pokud mám čas, pravidelně. Miluji jeho styl humoru. Honza   Produkci a usmívat se na povel. A co ti ostatní? Chtěl bych po Vás malou radu. Co bych jako Váš fanda měl udělat pro to aby Vás bylo víc vidět?? Janek   Tak jim zatím jen volejte stále dokola, třeba to pomůže. Nemyslíš si o o sobě nějak moc?

Podívej se do zrcadla co uvidíš. Karel   Nemyslím, spíše,když se podívám do zrcadla, vidím Adams family. Libor   Jsem herečka, jsou to role, dle toho co zadavatel potřebuje: Tomu se říká sebereflexe. Ciao Evo, umíš hrát na ukulele? Jestli neumíš, tak tě vem čert! Vejcon Proto   Neumím, nemám hudební sluch: Monika   Momentálně vůbec.

Dobrý den,chtela bych se zeptat jestli je pravda že váš přítel je peter cmorik??? Klára   Necvičím, ale prý se dobře hubne sexem?: Proc uz nevystupujete jako modelka ale jako herecka a moderatorka.

Tak zkouším být za solidní. Dobrý den Evo, jste opravdu krásná ženská,neodppustím si dotaz zda jsou VAše prsa opravdu pravá? Jaký máte vztak sexu? Kim   Opravdu pravá a vztah k sexu - tedy spíše k milování mám velmi kladný. Ahoj je možné Tě pozvat na společné posezení v cafe lety? Ahoj,proč jsi si nechala prodlužovat své vlasy,to je máš tak řídké nebo rostou pomalu?

Děkuji za odpověď   Adriana   Rostou pomalu a já chci být za princeznu, tak proč si nepomoci? Dobrý den , jak se citite jako herečka? Vaše jméno   Moc spokojená, zvlášť v divadle mě to hodně baví.

Co vas vedlo k nataceni porna? Eva Jaskova   Drahá Evo, já to jako porno necítím, byla to erotika a bylo to v ti letech - snad touha po poznání, vycestovat do daleké Ameriky a samozřejmě také možnost výdělku?: Slizkej Joe   To netuším, se mnou si všichni chtějí povídat.

Dobrý den, kdesi jsem četl, že toužíte po Alici Bendové, už se vám toto přání splnilo? Já například toužím po vás obou: Fotogalerie 6 fotografií Eva Aichmajerová Autor: Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány,přepisovány nebo redistribuovány. Registrovat se Přihlásit se. Svátek slaví Květa , zítra Alois. Kuny, opilí zloději i vichřice: Chataři pláčou nad škodami, jak objekty správně pojistit? Co se bude dít, kudy pojede spanilá jízda?

Zeptejte se na léčbu primáře Oty Schütze. Lze zastavit exekuci kvůli nemoci? Ptali jste se odborníka. Režisérka a herečka odpovídaly na chatu…. Nejlíp se hubne sexem! Zpět na Chat Blesku s moderátorkou, herečkou, modelkou a profesionální kráskou Evou Aichmajerovou skončil. Zkuste se Zpetat třeba Agáy Hanychová, ta se na vás těší tady na Blesku v příští chatu a já se s vámi pro dnešek loučím, mějte se hezky a děkuji za milé i ty ostatní dotazy.

Jídlo mi pomáhá a také projít se u řeky s mým psem, to je můj soukromý cvokař: Čauky,jsi v bulváru známá jako sympatická lesbička,nevadí ti to a s jakou známou slečnou teď chodíš? Annette Heviche   Heviche. Pokkud vím, tak český průměr je 7, tak musím přiznat, že jsem nadprůměr, ale nejedná se o milence, já tomu říkám vztahy. Ten Vašek je s tou Spartou ujetý,že Evi?: Citizen Kane nebo American Ninja?

Líbil by se ti chlap typu A. To je rok myslím tak možná někde v archivu, nebo si napište do amerického Penthousu. Dobrý den,chtěl bych vám pogratulovat k vaším úspšchům a popřát hodně štěstí do budoucna!

Jinak jste krasna a potesilo me ze fandite sparte,s pozdravem Vašek   Vašek. Jsem něžný,jsem jemný,rád se mazlím v posteli Když jste se tak vychválil, možná bude lépe, když si to zvádnete sám, ne?: Tě pi,budeš hrát i v nějakém novém filmu a bude ,možná, i trošičku erotiky? Dotočila jsem film, na kterém se podílelal i TV Nova a trošku erotiky v něm bude, jmenuje se Pátá žena a vypadá moc dobře, snad se bude líbit. Homola   Vaše jméno. V sexshopu jsem byla snad jen dvakrát, mají tam toho takové spousty, že si prostě nemůžu vybrat: Prostituce je v pořádku, kde je poptávka, je i nabídku a pokud to všichni zúčastnění dělají dobrovolně a bezpečně tak proč ne, jsen bych byla pro,aby se v Česku zlegalizovala.

Prima dne přeje Saša   Sašenka. Mamma Mia jsem viděla jednou v Londýně a vzala jsem na něj mamku tady v Praze a jsem z něj úplně nadšená, teď se těším na Fantoma opery. Vzhledem k tomu, že mám stále hodně práce a nové nabídky přicházejí, tak doufám, že nejsem zapsaná jako člověk, který nic neumí: Sledujete volby prezidenta v USA? Jen velmi povšechně a sama jsem zvědavá, pro mě je důležité jestli zruší vízum nebo ne, když už u nás mají radar: Film Bestiář se mi moc líbil, ale z takového vztahu bych asi zešílela, takže nic neposílejte.

Věřím ve schopnost každého člověka ovlivnit svůj život a holky, které se ukazují za peníze rozhodně do pekla nepůjdou, je to služba společnosti: K politice v Česku se nebudu vyjadřovat, pracuji v televizi, tak ať mě to nestojí místo: Máš ráda tyrkysový sex? Miluju chytání ryb a střílení jelenů Eva Aichmajerová - je to přesmyčka a vymysleli to v Penthousu, když jsem se stala americkou Pet.

Ahoj,tak měla jsi poměr s A. Splácím hypotéku, takže našetřeno nemám, tím pádem se mě krize netýká. Počkejte volám do banky, jestli mi dají půjčku. Mám baráček na vesnici a zestárla jsem uričtě, vždyť už jsem v Praze přes deset let: Jsem pro legalizaci marihuany, takže co myslíte?

Plánuji, chtěla bych dvě, protože sama jsem jedináček a přísná nejsem ani trošku: Byla jste někdy v Chebu?

Určitě a ten podnik bylo divadlo, hrála jsem tam s Ivanou Chýlkovou a Janem Krasem: Sedíš teď před monitorem dole bez? Dobrý den, prý pracujete v deníku Šíp jako fotoeditorka je to pravda? Do solárka nechodím a do Litvínova a Mostu jezdím za kamarády: Ahoj Evi si moc pěkná tak by mě zajímalo co takový hezký holky poslouchaj za hudbu: Depeche Mode počínaje, Kontrafaktem pokračuje a Slayer konče.

Zvládla bych, ale musím si pomáhat kuchařkou. Já je podporuji a myslím si, že přírodě se nedá poručit, musíme jí jen pomáhat, aby byli všichni spokojení: Matty   Vaše jméno. Máš raději v posteli muže nebo ženy? Dobrý den, je vždy při točení porna taková legrace, jaká byla, když ste si hrála s robertkem?

Evičko jsi velice nádherná a přitažlivá žena - nechtěla by jsi nafotit nějaký svůj kalendář - rád bych se stal sponzorem ale nemám s těmito věci zkušenosti Dobrý den, moc vás obdivuju, nemohla byste mi poradit nějakej recept, jak sbalit plachýho kluka od sousedů?

V Ostravě mám jednu z nej kamarádek, chlapy tam neznám a Raskova vila nevím co je, zajímá mě tak maximálně Vila Tugendhat v Brně. KOlik meris,vsadil jsem se s kamosem,ze mas a on rikal,ze te videl na Vaclavaku a tipuje te na ! Dobrý den,máte hodně řídké vlasy,budete je opět dohušťovat nebo nosit paruku?

Jsem herečka, ve skutečnosti jsem daleko svázanější. Ahoj,kam ti můžu napsat o autogram s takovou tou rtěnkovou pusinkou?: Bydlíte teď s nějakou přítelkyní a můžem vědět její jméno? Máš krasné tělo, šla bys s mnou na rande plná sexu, který potřebuješ intenzivně?? Hm, to je neabídka, která se nedá odmítnout, že? Viděli vaši rodiče někdy vaše pornografické fotografie? Viděli, vědí o mých erotických fotkách a mají mě stejně rádi: Ahoj Evičko,používáš nějaké speciální robertky ,než my,obyčejnější ženské?

Zatím jsem na plastice nebyla a s ušima jsem chtěla jít, když jsem byla v pubertě, teď už vím, že když člověku odstávají uši není vada na charakteru a spoň mi dobře drží brýle: Pokud enní zadaná, může to zkusit, ale většinou se neznámým lidem moc nevěří: Ahoj Evičko,moc ti fandím a moc ti to sluší,ale kdy budeš mít konečně čas zajít třeba do LTM na kávu???

Dobrý den, mám jen tak nesmělou otázku, pokud nechcete odpovídat tak nemusíte. Děkuji za odpověď, jste moc krásná   Ráďa. Jaká byla oslava Vašich nedávných narozenin? NB   Naďa Berdychová. Vůbec jsem vlastně neslavila a asi největší radost mi udělal prstýnek. Milovala jsem a nemám s tím problém i v budoucnu. Ahoj,je pravda,že preferuješ v lásce více ženy,než muže? Jejda, je mi teprve třicet, za pár let nebudu starší paní, ožná budu neznámou, ale to přeci nevadí, uživím se jako produkční, což dělám i dnes a dělala jsem i před moderováním, tak v tom žádný problém nevidím: Ahoj Evi, chtela bych Te touto cestou jen pozdravit - mozna si na me jeste vzpomenes - byly jsme jako male spolecne v Luhacovicich jsem na fotce ta nejvyssi: Ahoj Andrejko, zrovna nedávnou jsem se dívala na tu naší společnou fotku, já jsem tam fakt za příšeru v růžovém svetříku s bambulkama: Ahoj Evi, erotiku a ty hard erotický fotky, které si nafotila před tím, než si uchytila v šoubyznyse si dělala jen pro peníze nebo i proto, že tě to bavilo?

Ahoj Evo, uvidíme ještě někdy nějaké video s Tebou a vibrátorem? Pokud se koukáte často na Internet, tak i několikrát denně: Líbí se vám více muži se strništěm nebo hladce oholení? Simona Štašová a už se moc nedhaluji: Jaké bylo léto s Romanem a pokračujete dál?

Proč jsi se v big brotherovi tvářila za drsnacku a ve snídani si hrála blbku? Jsem herečka, jsou to role, dle toho co zadavatel potřebuje: Ahoj Evo, co děláš pro svoji krásnou postavu? Na mužích je důležité charisma, modelky se pohybují v podobné společnosti jako hokejisté a fotbalisté, tak kde jinde si mají vybrat a pro Playboy jsem už fotila: Děkuji za odpověď   Adriana.

Rostou pomalu a já chci být za princeznu, tak proč si nepomoci? Drahá Evo, já to jako porno necítím, byla to erotika a bylo to v ti letech - snad touha po poznání, vycestovat do daleké Ameriky a samozřejmě také možnost výdělku?: Jaky to je, kdyz te vsichni chteji jen dostat do postele? Témata chat , eva aichmajerová. Máte k článku podnět nebo připomínku? Zase jsou jí velké! Meghan Markle tentokrát výběrem šatů nepotěšila. Tipy, jak být krásná během několika minut.

Kde právě teď koupit romantickou zavinovací sukni na léto? Sexy reportérka Čuhelová se vrací na obrazovky! Ale tentokrát ne na ČT Nejdřív to byl šok, pak krása, říká ředitel Fortuny. Ležatý šestiválec není jen výsadou Porsche. Byl to pionýr automobilismu i motorkář.

Nissan Qashqai má v nové generaci dorazit i jako plug-in hybrid. Jdi na hlavní stránku Blesk. Vražda dívky v Doubici: Babiš si počká na schůzku Pocheho se Zemanem. Pastrňák obhájil Zlatou hokejku…. Zemědělcům už v půlce června začaly žně tn. Tragická nehoda na Vysočině. Motorkář zemřel, žena se zranila tn. Zemana v Ústeckém kraji vítaly i rudé trenýrky. V centru Českého Krumlova se nedá žít.

Davy turistů vyhnaly místní, Tvrdá regulace dávek by v Česku odstartovala fen Pozor na smrtícího komára. Na jižní Moravu ho přiváží kamiony denik. Korejský trenér vymyslel, jak zmást soupeře denik.

Meghan Markle tentokrát výběrem šatů nepotěšila Ženy. Měli byste využít toho, že dokážete docela snadno navázat kontakt, s kýmkoliv se dnes setkáte. Aura Venuše příjemně působí na zvýšení vaší přitažlivosti pro osoby opačného pohlaví, což vás ovšem může uvést do rozpaků.

Budete se možná trochu červenat. Konstelace Uranu s Marsem vás důrazně varuje před neuváženým hodnocením konání jiných lidí. Vyvoláte tím napětí, které vás bude stát nejen pár bezesných nocí, ale možná i ztrátu důležité osoby, co to s vámi myslí dobře. Dvakrát měřte a jednou řežte.

Neházejte flintu do žita, i když máte pocit, že věci se nedějí úplně tak, jak byste potřebovali. Rozhodně nic není ztraceno. Pomocnou ruku vám překvapivě nabídne člověk, o kterém jste dosud neměli valného mínění. Do konce týdne budete zase v pohodě. Nic se nestane, když dočasně přerušíte aktivity, které vám dělají radost. Uděláte-li to ve prospěch rodiny nebo studijních či pracovních výsledků, tak se vám to mnohonásobně vrátí.

Život zdaleka není jen zábava a nežijeme proto, abychom byli šťastní. Připravte se na to, že se na vás může provalit menší hříšek, který jste chtěli ututlat. Ať už jde o milostnou aférku nebo pracovní úlet, budete nuceni se z toho zpovídat. Na své straně máte naštěstí Jupiter, jenž vám pomůže ke zklidnění situace. Návštěva příbuzných proběhne v klidném tónu. Mluvte s nimi jen o věcech, které nejsou kontroverzní, protože Uran posílený Plutem nepřeje tomu, abyste právě dnes vyřešili vlekoucí se spory.

Koneckonců najdete i jiná témata, na kterých se shodnete. Máte štěstí, protože protějšek projeví ochotu promluvit si o nedorozumění, které mezi vámi leží jako stín, i když o něm nemluvíte. Neberte si slovo první, abyste se dozvěděli, jak to vidí druhá strana. Překvapí vás, co se dozvíte. Připravte se na to, že ve vašem okolí po dnešku taky nemusí zůstat kámen na kameni. Překvapivé změny budou k lepšímu, pokud se necháte vést dobrým člověkem. Venuše se na vás nedívá příliš optimisticky, ale to ještě zdaleka neznamená, že vám nefandí.

Jestli jste z těch, co dychtivě pročítají slevové letáky, tak se držte zpátky. Mohli byste totiž naletět na nabídku zdánlivě výhodného obchodu. Pro tentokrát nenakupujte bezhlavě. Udělejte si dnes dopředu seznam potřebných věcí a ušetříte i bez slev. O schůzku narychlo vás požádá člověk, kterému nedokážete nic odepřít. Nepůjde ovšem o nic osobního, spíš vás dostane do rozpaků nabídkou, kterou by žádný rozumně uvažující jedinec neodmítl. Takže buď neuvažujete rozumně, nebo máte jiné priority.

Než abyste se s někým hádali v podstatě kvůli maličkosti, tak raději ustoupíte. Nejraději vzpomíná na »rychlovku« na kapotě auta. Jinak se nebrání ani různým experimentům, třeba milování se ženou. Zato erotické pomůcky ji nelákají. RSS kanály serveru ahaonline. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.

Žhavé drby Trapasy Musíte vědět! Láska a sex Retro skandály. CZ Dámy-důchodkyně   Pěstujeme bylinky   Evelynas babbel

Erotika a sex transka praha

Porno videos gratis tias calientes videos de mujeres maduras xxxx peludos chicasguarras videos phorno gratis videos de lesvianas gratis ver videos de masajes xxx madres porno gratis corridasenlaboca jasmine webb porno africano las tetas sexo lesbianas maduras videos ver porno ancianas gordas desnudas maduras porn chicas tocandose viejas muy peludos follando muy putas gratis en español brutal lesbianas maduras teen anal primera vez porno viejas folladoras spanish porn videos caseros lesbianas lesbianas maduras pajas mujeres maduras pilladas follando xxx porno anal videos de maduras zorrras madura las mas putas rubias x videos transexual muyputas porn vids porn culos grandes penes xxx gratis peliculas porno hd porno lesbicas porno maduras videos porno gratis videos teens hd videos caseros de trios hd videos porno tuve las mejores páginas porno hombres chica xxx videos gratis videos bixesuales sasha grey xxx tetas naturales videos pirnos porno peliculas porno de sexo con videos follando vidios de porno de gordas videos pornos de sexo lisa ann hd super grandes tetas grandes follando tube penes videos porno hd videos xxx xx sexo con pene enorme porno video porno gratis videos gratis porno español webcams sexo porno esperanza gomez dunia montenegro videos de sexo en español parejas coño mojado videos españoles travestis con viejas viejos xxx follando pollas porno travesti follando samia duarte sexso xxx videos intercambios de actrices porno gratis maduras x video gratis porno castingcouch-x videos pornos españoles porno de maduras gordas tetonas tori black hd hd ver coños chicas enseñando el mejor porno españoles travestis españoles porno bisexual español maduras chupando pollas videos pornod porno secretarias culos videos xxx tube porno xxx sexo grati porno duro sasha grey follan tetonas video de masajes gordas porno homosexual follando videosx hd maduras con xxx pollas películas porno lesbico casero peliculas xxx cumlouder español gordasputas corridas xxx conos peludos videos porno chochas peludas follando streaming porn tube cumloader videos de lesbianas porno embarazadas sexo gratis fiesta sexo coño culos de masajes porno tube viejas follan chicas des nudas pelis xxx hd 1080 porno lesbianas follando francheska jaimes porno trio sasha grey xxx trios x videos porn video xxx hentay enfermeras buenas desnudas videos de lesbianas grandes maduras velludas vides porno anal hd videos hentai xxx videos videoa xxx rubias videos porno abuelas follando cachondas gratis pornoxx asiaticas travestis follar videos de madres videos pornod porno lesbianas putas x gratis porno de eyaculaciones femeninas pelis porno videos porno peludas chupar un coño abierto petardas lesbianas videos porno español en español corridasenlaboca jasmine webb zorras lesbianas en español videos cortos porno vídeos de chicas follando samia duarte sexso gratis videos de lesbianas masturbandose culos de casa cachonda art porn espanol gratis español hd porno negros xxx hentay alexi texas videos porno en la cocina porno strapon videos amateur hd videos putas gratis hd maduros follando madres xxx follando hombres videos de maduras haciendo sexo orgias erotico porno anal gratis espanol tetas naturales videos negras desnudas videos porno de lesvianas gratis garganta profunda porno animado asiaticas porno gratis de tetonas interracial videos de eyaculaciones femeninas mujeres con peliculas porno gratis abuela follando ver vidios ponos mujeres maduras hannah montada tetona xxx pelirrojas follando videos porno orgias forzada xxx follando video porno videos porno español gratis maduras rusas porno pornografia xxx gratis chicas lesbianas putas video de abuelas videos porno gratis actrices porno gratis madres xxx madres xxx trans abuelas gratis maduras velludas viejas follando porno de lesbianas en castellano gratis de maduras mature porn videos muy gordas masage erotico video de abuelas coños eyaculando videos porno rubias 19 porno porno cocina videos pormo videos de gordas pornografia follando videos pornno las mejores videos hombres videos porno en vivo video trio con latinas indias follando gratis porno hd maduras hd las mejores páginas porno en español triple penetracion anal video xxx vídeos porno gorditas x mujeres putas viejas gordas naturales videos sexo gratis de tetas maduritas.

con pene xxx porno amater casero maduras porno de parejas calientes videos de dibujos porno maduritas gratis lesbico maduras sexo con el culo putasgratis xxx madres follando follada videos gratis mejores peliculas pornos en español porno xxx gratis travestis follando por el coño madre porno. con videos x videos gratis porno retro gratis para descargar vídeos porno homosexual peliculas porno de peludas follando en fiestas xxx videos bondage video porno en español porn bree daniels videos porno gratis xxmaduras super tetonas gordita follada por no culos hd videos pornoxx tias buenas folladas tetonas follando xxx amater casero maduras caliente sexogratis maduras videos heroticos videos videos pormo videos de embarazadas lesbianas video porno videos mugeres desnudas porno coumlouder secretarias porno ver video porno porno tetonas pene videos porno lesbianas tetonas latinas follando mia magma kortney kane videos maduritas travestis videos pornos españoles mui zorras maduras cachondas chicas latinas xxx famosas gemidos de abuelas pono gratis hentai porno intercambio parejas maduras travestis gratis xxx gratis xxxporn peliculas xxx peludas follando pajas tetonas porno en tanga masaje anal embarazada porno negra sexo porno gordas porno de gordas pollas enormes follando latinas follandose videos eroticos vídeos porno sado videoporno mujeres mujeres viejas guapas follando con enanos porno extremo zorras swingers tetona masturbandose nekane xxx sexo con enanos eva angelina hentai jovenes trios de chicas para chicas amateur xexo videos de chicas caliente chicas lesvianas putas videos las mejores paginas pornos gratis videos x rubias 18 vids porn hentai porno español en español trios mujeres corriendose a su vecina cachonda xvideos sexo con tetas grandes actrices porno lesbianas gratis juegos porno strapon porno gordas vedios de ancianas lesbianas tetonas maduras eroticas hentai porno gratis muy xorras putitas gratis de gorditas guapas desnudas videos viejas maduras mature manga porno españa porno gratis xxx gratis abuelas follando mujeres haciendo pajas de lesbianas porno negros desnudos sasha grey xxx xxx pelis x travestis follando porno madrastras xxx free video sexo gratis porbo gratis chupa tetas maduras gordas gratis corridas femeninas grandes videos de viejas jenna jamenson las mejores culos xxx video pelos en casa calientes xxx lesvianas porno anal videos free maduras best porn hd porn sexo porno actrices porno xx xxx franceska jaime negras porno gratis 19rubias porno france vides porno chochos eyaculando porno.

con viejos xxx masaje porn videos porno abuela enfermeras lesbianas maduras sexo culonas porno bueno porno gratis doble penetracion vaginal mujeres pilladas por el amor video x en ropa interior porno chicos y joven follando gorda vídeos xxx abuelas calientes videos gratis polla negra se folla video rita faltoyano arabes follando negro follando viejas guapas follando silvie delux maduras con polla larga videos caseros de placer vidios porno español actrices porno maduritas mujeres embarazadas xxx videos porno lesbicos videos de camara oculta xxx videos de madres e hijas follando gordo follando sexo con embarazadas follando moras xxx culonas videos xxx videos pollas fayna vergara videos gratis videos xxx video de porno porn porno.

con jovenes trios porno lesbico maduras hard porn tube videos porno latex porn tub videos videos hd free videos hombres peludos videos porno gratuito videos hd vidio porno manga porno española follando jovenes porno ver vídeos gratis video porno abuelas cumloaders madura lesbiana madura porno gratis porno playa corridas xxx hentai x peludas follando juntas videos peludas descargar porno maduros follando videos porno suave videos x peliculas sexo gratis chicas con embarazadas desnudas videos trans runias 19 desvirgacion anal español parejas videos porno peludos blanca nieves porno sexo culonas videos porno chicas guarras follando embarazada porno lesbico hombres follando vidios pprno porno eyaculacion femenina mamada videos x art porn tetas en español porno gratis de soltera videos de mujeres tetonas folladas video porno de xexo videos pono grati videos folladas por el culo videos xxx chicas haciendo sexo con jovenes calientes videos de tetonas porno france vides xxx videos gratis mia magma kortney kane videos gordas follando con porn videos porno negros videos porno ver vidios de mujeres tocandose moras xxx videos gratis sexo sexotube chicas guaras videos videos hd porno grati porno columber en español videos porno gratis duro videos porno lesbianas porno putas porno xxx gratis mejores vídeos gratis abuelas babosas sexso xxx tias masturbandose follando culos calientes viejas gratis videos x video gratis en castellano hd vídeos porn free pono gratis viejas foyando porno completos porno gratis hentaixxx abuelas babosas sexso gratis maduras videos teens chicas amateur xvideos sandra milka videos porno maduros follando embarazada alexistexas orgasmo xxx maduras masage porno masajes xxx español xxx hd viejas muy gordas desnudas mujeres corriendose los mejores tetas tias follando muizoras brasileñas tetonas julia de paris hilton porn video de parejas follando porno pollas mamis cachondas gratis videos de porno de maduras peludas videos porno gratis peliculas gratis en la folla descargar gratis videos lesvianas videos españoles gratis porno grati como locas culos jovenes follando videos porno masaje con maduras porno lesbianas en tetas perfectas chicas haciendo pajas fetichismo pies jovenes porno gratis porno x videos pornos gratis orgia swinger porno toro pprno videos trabestis tias buenas desnudas maduras x amater videos de lesbianas mujeres sado porno duro mamas cachondas tias buenas xxx en hd pareja amateur videos gratis videos xxx maduras tube videos porno de gorditas españolas videos porno videos español best hd masturbaciones el culo pajas de sexo gorditas españolas gratis gangbang videos porno xxx españolas follando mamas cachondas folladas por el culo videos pajas con tetas en castellano tias guarras videos caseros de mujeres muy guarras gratis maduras porno negra xxx video porno bisex porno travesti tetas videos intercambios dibujos manga porno gratis cumlouder videos gratis travestis porno gratis tias buenas videos porno videos porno lesbico gratis gonzo porno lesbiana putas peliculas pornos anales porn moms xxx videos porrno gratis chicas guaras videos de lesvianas videos lesvianas transexual porno fuerte xxx maduras tetonas orgias hd super porn vids actores porno gratis porno manga gitana follando anal maduras pelicula porno italianas transexual xxx sexo gratis videos porno de casa mujeres corriendose a viejas folladoras maduras mujeres tragando semen videos xxx viejos tias buenas maduras mujeres maduras peludas follando jovenes rubuas 19 vídeos de maduras follando negro vidios xx porno español gratis alexi texa vasca follando por el culo chicas latinas culonas rubiad19 videos sexo porno de chinas gordo follando xxx porno duro gratis chicas buenas videos porno de pollas calientes embarazadas porno casting porno español hd nacho vidal en la secretaria vídeos porno xxx lesbianas follando tetonas mujeres maduras mujeres con rubias porno para chicas lesbianas xx potno gratis tetas tias desnudas porno negra sexo grupal videos porno asiaticas cachondas casting porno doble penetracion vaginal pofno gratis videos porno español videos ñorno xxx trios hd escenas xxx joven peliculas porno en la cocina videos tias buenas vidios pornos gratis swingers follando chicas pajeandose tetonas porno porno mayores follando ver vídeos de trios porno mamadas cachondas web cam xxx tetas grandes porno videos hentai pollas negras porno con tetonas videos pornos gratis en hd pareja amateur españa petardass videos porno gratis para follar en coños jovenes porno manga porn tube porno tetas porno con silvie delux maduras caliente chicas des nudas pelis porno con porno duro mamas cachondas porno gratis vecina xxx amas de maduras porno videod porno madurita videos porno secretarias buenas porno español video lesbianas español en tanga masaje porno en castellano gratis ver porno gordas porno español corridasenlaboca jasmine webb hentai vidios de viejas tetonas españolas folladas caseras pollas grandes follando porno gratia super pollas peludas follando gratis 69 porno x videos maduras videos hd cumlauder españa porno de lesbianas follando casting español anal extremo corrida anal brutal porn travestis porno japoneses tetona follando follando como chupar coño videos porno amateur xxx videos de chinas gorditas intercambio de gordas follando embarazada follando anal hd sex porn free hd videos porno lesbicas porno grates rubias18 universitarias calientes lisbianas viejas paris hilton porno xxx tetas grandes gratis super mamada latinas porno gratis maduritas xxx videos coños peludos videos maduras espanolas follando chicas desnudas vídeos gratis silvie delux maduras tetonas gordita follada romantica enanas porno masaje erótico porno tran sexo anal maduras gratis lesbianas maduras la cocina videos de españoles cumloader español tetonas españolas gratis porno gratis videos x mujeres corriendose pezones gigantes videos porno orgias gratis vídeos porno grati porno gratis muyzorrras jovenes mujer cachonda videos maduras videos lesvianas gratis lesvianas xxx milfxxx sexo maduras torbe porno italianas transexual xxx hd embarazada follando en castellano videos porno en tetas grandes naturales gordas trios x peludas ver vídeos pornos gratis xxx videos pornos porno zorras peludas porno porno gratuitos maduras tube amateur hd xxx maduras putasviejas video de parejas porno.

Aichmajerová sex a erotika