Sex na wc porrno na mobil

sex na wc porrno na mobil

Vítěz deseti grandslamových turnajů byl dokonce dvakrát ve vězení. Pokaždé za sex s mužským prostitutem. Ruská diva Maria Šarapovová si své soukromí velmi dobře střeží. Na nějaký sexuální výstřelek u ní nenarazíte. Přesto jednu pikantnost najít můžeme. Týká se jejího německého sparingpartnera Dietera Kindelmana. Ten má smlouvě zajímavý dodatek: A ještě jednou Šarapovová. I když tato událost souvisí s jejím jménem jen velmi okrajově. V osmifinálovém utkání Roland Garros v minulém roce bojovala ruská tenistka s Češkou Klárou Zakopalovou.

Po ligovém zápase souložili fanoušci přímo na trávníku. Zatímco favoritka se na kurtu s bojovnou soupeřkou pořádně nadřela, než ve třech setech vyhrála, jeden pár měl úplně jiné starosti. V poslední řadě VIP boxu si nadržený páreček užíval celkem nepokrytě sexuální orgie. Žena svému partnerovi bez zbytečného studu rukou zajela do slabin a uspokojovala jeho potřeby. A dle blaženého výrazu muže, se jí to dařilo na výbornou. Jarda mi zakazuje nahotu.

Ester Sátorová ukázala sexy fotky ze svého webu! Fotbal se hraje na dvě půlky. Maria Šarapovová patří k nejkrásnějším sportovkyním světa 36 zobrazit galerii. Mistrovství světa ve fotbale  se hraje od Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skandály Příběhy Tragédie Ženy a vztahy Peníze. Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku -. Další z rubriky Skandál fotbalistů Herthy Berlín: Měli sex s lolitou 16! Italky to umí rozjet! Sama žádné ocenění nedostala, ale i tak byla hvězdou večera. Maria Šarapovová patří k nejkrásnějším sportovkyním světa. Skandál fotbalistů Herthy Berlín: Hoffman míří z Ottawy přes San Jose na Floridu. Překvapivý krok, čerství šampioni nemají trenéra.

Pardubice jsou domluvené se Slovákem Bubelou. Plíšková ukázala šaty s krajkou, ve kterých chce…. Polonahým cheerleaders to v plavká Abbey Clancy — nejkrásnější fotbalová manželka na Navíc během naší akce dvakrát někdo použil sousední kabinku, což bylo docela vzrušující, protože jsme zrovna byli v nejlepším.

Ale ani podruhé se nic neprozradilo, jenom ta kabinka byla o něco menší, a tak bylo míň místa pro naše dovádění. Nicméně to byla docela zajímavá zkušenost. Naše hrátky v autě nebo v přírodě nebudu popisovat, ty jsou docela běžné a každý už to jistě nejednou zkusil.

Zajímavé bylo snad jen to, když mi to Jana udělala pusou v kině a jednou dokonce na zadních sedadlech prázdného nočního autobusu. Ale tehdy jsme museli dost pospíchat, protože se blížila konečná. Po jednom pěkném milování se mi Jana svěřila, že by se svým přítelem rádi vyzkoušely to, o čem spolu už dlouho mluví a zatím nenašli odvahu to opravdu zkusit. Totiž milování ve trojici. Vzhledem k tomu, že já jsem pro každou dobrou špatnost, domluvili jsme se na jednom večeru a sešli se u Mirka doma.

Po úvodním seznamování jsme zahájili naše setkání konzumací třešňovice, což se později ukázalo jako ne příliš šťastný krok. Sice jsme postupně ztratili první ostych v této souvislosti mě napadá slovo panenský, ale panna už nebyl nikdo z nás , ale v závěru plánované akce byl alkohol spíš na závadu. Začali jsme pomalým svlékáním, samozřejmě, že první byla na řadě Jana.

Je sice poměrně malá, ale velice pěkně rostlá, souměrné a tvrdé kozičky jí trčí výbojně dopředu a pod krásně formovaným bříškem se v houštině schovává její největší poklad. Dychtivá, lačná a téměř vždy připravená píča. A to už vůbec nemluvím o její kouzelné prdelce, které se tak rád držím, když ji mrdám zepředu, a která vypadá úplně skvěle při mrdání zezadu. Poté, co jsme svlékli Janu a cesta zpátky už nevedla, zbavili jsme se oblečení i my dva. Jana nedělala dlouhé cavyky a přesto, že domácí pán byl Mirek, zahájila akci se mnou.

Malinko si promnula poštěváka tak, že její prsty byly vlhké, s milým úsměvem se ke mně přiblížila, rozkročila se nade mnou, roztáhla si kundu a pomaloučku se nabodla na ocas, který jsem si už delší dobu mnul ostatně stejně jako Mirek, který se na nás se zalíbením díval.

Nechala si špičku napřed jenom na krajíčku, pomalu a lehce se chvilku pohybovala a pak najednou klesla dolů a už jsem byl celý uvnitř. Mám rád ten první pocit krásného a překvapivého tepla, které mi obalí klacek, tu nádhernou vlhkost, která se nedá srovnat s ničím jiným na světě.

Přivřel jsem oči a slastně zavrněl. Janě se to líbilo určitě taky, protože se začala na mém čuráku zvolna pohybovat nahoru a dolů. Tiché vzdechy jí unikaly ze rtů a z kundy jí začínala prýštit ta nejvoňavější šťáva na světě. Netrvalo dlouho a Jana přitvrdila a zrychlila, měnila směry pohybu, kvedlala se do stran, dopředu a dozadu a zase nahoru a dolů.

Prostě rajtovala na mně jako při dostihu. Líbilo se nám to oběma, ale byl tu ještě Mirek. Nechal honění péra, přiblížil se k nám a začal Janě dráždit zezadu bradavky. To má taky ráda, ostatně jako většina žen. Stojící klacek jí přiložil k zadnímu otvůrku mezi půlkami, přitiskl se k ní a pohyboval s ní na mém kůlu. Natáhl jsem ruku dozadu za Janu a uchopil jeho ocas. Byl menší než můj, ale taky řádně tvrdý. Pomalými pohyby jsem ho začal zpracovávat. Vím, co dělá chlapovi na čuráku dobře.

Jana zvolna ustávala ve svých pohybech, až nakonec přestala úplně a slezla z mého ocasu. Když vyklouzával ven z mokrého otvoru, pěkně to mlasklo. Ale ona měla další nápad. Chtěla zažít to, co zatím viděla jenom v časopisech nebo na videu. Pošeptala nám oběma svůj nápad, a protože už jsme byli pod vlivem kombinace alkoholu a sexu, souhlasili jsme. Mirek si lehl na záda a pokračoval ve zpracovávání svého ocasu. Já jsem přiklekl nad něj a pak se položil do známé pozice, nazývané Každý se začal zabývat tím, co měl před očima.

Oba jsme honili ztopořený ocas toho druhého a Jana ležela vedle nás a s neskrývaným zájmem nás pozorovala. Občas pomohla jednomu nebo druhému s přetažením předkožky nebo stisknutím ohonu. Tvář jí rozkvetla do úsměvu, když nám postupně probírala koule a dráždivě šimrala svými obratnými prsty okolí našich análních otvorů.

Zkušenosti jí v tomto směru rozhodně nescházely. Potom začala pomalu, ale neodbytně tlačit mou hlavu dolů, směrem k Mirkovu ohonu. Napřed jsem se nesměle a lehce jazykem dotkl naběhlého žaludu.

Mirek souhlasně zasténal a zrychlil tahy rukou na mém péru. Jana hladila mě i Mirka zároveň a se zářícíma očima sledovala moje počínání. Hodil jsem všechny zábrany za hlavu jedno lidové moudro praví, že zkusit se má všechno a zvolna polkl tvrdý kus, který mi trčel z ruky.

Nechutnalo to tak zle. Věděl jsem, co se líbí mně, a proto jsem začal zvolna olizovat žalud, pouštěl jsem si ho hlouběji do pusy, sál a lehce žmoulal zuby. Nevynechal jsem ani nejcitlivější místo každého chlapa, spodní okraj žaludu. Samozřejmě, že moje ruka pracovala vytrvale dál na tom, co zbývalo.

Jana mi promnula koule a Mirek také pustil můj žalud do svých úst. Přes počáteční rozpaky nám to nešlo tak špatně. Jana si klekla vedle nás, chvilku oběma rukama pomáhala honit ocasy a pak si jednou rukou začala dráždit pysky, projížděla celou kundu, hladila si poštěváček a pomalu si začala strkat prst po prstu dovnitř.

Přesto, že jsme měli pusy plné, toto nám neuniklo. Ještě chvilku jsme se vzájemně dráždili a pak jsme se vrhli na Janu. To, co toužila vidět, už stejně viděla, a tak byla řada zase na ni. Posadila se na gauč, s úsměvem široce roztáhla nohy a pak si prsty rozevřela nalité pysky.

Přiklekl jsem k ní a začal jí přejíždět nádherně zvlhlou škvíru svým tvrdým bohatýrem. Na jejím horním okraji se zvědavě rozhlížel po okolí krásně mokrý poštěváček.

Mirek stál vedle a honil si péro sám, pak ho dal do ruky Janě a ta pokračovala v práci tam, kde on přestal. Poklepával jsem jí ptákem na naběhlý a rudý poštěváček, což se jí evidentně velice líbilo. Najednou se naklonila, polkla Mirkův ohon a začala ho kouřit jako o závod. Vsunul jsem svého čuráka do mokrého otvoru, který se začínal téměř neznatelnými pohyby svírat. Zasténala, pomalu se prohnula a přirazila. Začali jsme šukat, vlastně spíš já jsem se snažil a Jana držela a občas mi pomohla vláčným pohybem proniknout až na samé dno mokrého údolí.

Ale měla vůbec ta krásná propast nějaké dno? Připadalo mi, že bych se tam mohl vejít celý. Jana přitom dál kouřila Mirka a dráždivě mu probírala koule a hladila zadek.

Vypadalo to nádherně a zdálo se; že všechno je v nejlepším pořádku. Janě se plnil její sen a my dva jsme taky nebyli proti. Alespoň jsem si to myslel. Ale bohužel, začaly se projevovat neblahé účinky nadměrného množství alkoholu. Začali jsme umdlévat přes značnou vzrušivost dané situace i přesto, že akce byla v nejlepším. Navíc Mirek se pravděpodobně rozhodl, že Jana je jenom jeho, a co já tady vlastně dělám.

A mělo to značný vliv i na jeho vzrušení. Vytáhl své najednou měknoucí péro z Janiných úst a pronesl osudové: Bylo to jako studená sprcha. Nevím, co byste dělali vy v takové situaci. Já jsem toho nechal, tedy vytáhl jsem svoje rozdivočelé péro z mokrého otvoru, ještě na rozloučenou jsem hlavičkou pohladil poštěváček a tvářil se, že jsem vlastně přišel jenom na přátelskou návštěvu, cigaretu a pár skleniček.

Jana sevřela nohy a zapálila si cigaretu, Mirek po několika dalších nesouvislých větách usnul. Jana se netvářila, že by chtěla pokračovat, i když teď Mirek spal. Nezbývalo mi nic jiného, než si pomoci sám. Netrvalo dlouho a moje samoobsluha skončila poměrně bohatým výstřikem. Jana se kalnýma očima smutně dívala na semeno, které mělo být určeno pro ni, a pomalu se propadala do náruče spánku. Zimomřivě se schoulila do klubíčka, schovala pěkné kozičky i zavlhlou kundu a prohlásila: Tak takhle jsem si svou první trojku nepředstavoval, no ale co se dá dělat.

Potichu jsem se oblékl a opustil spící dvojici, které jsem původně přišel splnit jejich tajné přání, možná životní sen. Škoda, možná příště jestli nějaké příště ještě bude. A jaké ponaučení z tohoto příběhu vyplývá? Varování před hojným pitím má určitě něco do sebe když chcete prožít něco krásného a podávat dobré výkony, nepijte přes míru.

Jak jste měli možnost vidět, nám se to určité nevyplatilo. Druhý den kolem desáté hodiny mi to přece jenom nedalo, abych se nepokusil zjistit, v jakém stavu jsou oba sedmispáči. Trvalo dost dlouho, než Jana zvedla telefon. Ale nechybil jsem, všechno bylo na dobré cestě. Její hlas se mi zdál trochu divný, a když jsem se zeptal, co se děje, bylo hned všechno jasné. Bylo to jasné, včerejšek pokračuje, ještě není nic ztraceno.

Pod stolem jsem si přes kalhoty promnul ptáka. Erotické telefonáty tehdy ještě nebyly v módě, ale tohle bylo nadmíru vzrušující.

Řekl jsem Janě, co právě dělám, a ona mezi slastnými steny navrhla: Dokončíme to, co jsme včera nestihly.

Ale řešení bylo jasné. Položil jsem telefon, a ještě než ho stačila položit i Jana, už jsem klepal na dveře Mirkova bytu. Dodnes nevím, jak se mi to tak rychle podařilo. Na uvítanou jsme si dali kromě pusy už jen jediného panáka po včerejší zkušenosti a bez dlouhých okolků jsme dokončili svlékání toho, co jsme ještě měli na sobě. U první cigarety Jana prohlásila: Rozložili jsme se na gauči a Jana se hned začala věnovat našim krasavcům.

Nedalo jí velkou práci je postavit, zvedali hlavičky sami v předtuše nastávajících slastí. Za malou chvilku se rozkošnicky rozvalila na záda a roztáhla nohy. Mirek neváhal a zasunul jediným rázným pohybem svůj ocas tam, kam odjakživa patřil. Začal svoje klasické tam a zpátky a Jana se rozvzdychala.

Honil jsem si péro vedle nich, ale ona mě dlouho nenechala samotného. Napřed vzala mého čuráka do ruky a dráždila ho krátkými, jemnými tahy. Potom si mě přitáhla k sobě a rozehrála na mou píšťalu nádherný koncert. Jazyk, zuby i drobné, ale nadmíru obratné prsty byly neustále v akci. Já jsem se věnoval jejím ztvrdlým bradavkám, mnul je a třel a Mirek bušil do jejího mokrého klína ráznými pohyby.

Všichni tři jsme byli spokojeni, bylo to mnohem lepší než ti tři opilci včera. Po chvíli jsme začali experimentovat a zkoušeli jsme různé pozice. Jana klekla, vyšpulila nádherně svůj maličký zadeček a já ho do ní vrazil zezadu.

Šlo to jako po másle. Mirkovi nezbylo nic jiného, než položit se před ni a nabídnout jí svůj ocas ke zpracování. Polkla ho a začala ho sát a žmoulat, jako by na tom závisel její život. Pokoj se naplnil našimi steny a vzdechy. Prostě nastalo erotické dusno. Blížili jsme se společně k vytouženému cíli. Ale ještě nebyl konec.

...

Napsala o tom dokonce knihu, ve které popisuje svůj vztah se španělským tenistou Carlosem Moyou i o tom, jak jí bývalá světová jednička podvedla s televizní moderátorkou. Hodně jsem zhubla, všechno pro mě přestalo mít význam. Snažila jsem se být silná, necítit bolest, bylo to hrozné," vzpomíná Italka. Ani legendární Illie Nastase rozhodně ženami neopovrhoval. Ve své knize se přiznává k tomu, že spal s více než dvěma a půl tisíce ženami. Cítil jsem se po něm skvěle," netají svůj postoj rumunská hvězda.

Že by se tento bouřlivák vyhýbal ženám? Stejně pravděpodobné, jako že vodní pólo předčí v popularitě fotbal. Svůj vztah k sexu dokumentoval při vyprávění o vztahu k herečce a své budoucí ženě Tatum O´Neal. Od prvního styku bylo všechno jiné.

Bylo to prostě nádherný," říká slavný tenista. A přiznává se i k tomu, že během milostných radovánek se oba nevyhýbali ani drogám. Slavný pár přivedl během svého devítiletého manželství na svět tři děti. Život Borise Beckera je pestrý, jak pokud jde o jeho tenisovou kariéru, tak soukromý život.

Vše začalo svatbou s modelkou Barbarou Feltusovou, s kterou má tři syny. Ostře sledovaný pár jí však počal poněkud netradičním způsobem - v londýnské restauraci na toaletách. Vše se stalo po jeho porážce ve Wimbledonu, kterou bylo nutno náležitě zapít a pak už k nějaké té sexuální avantýře, navíc s pohlednou ruskou modelkou, nebylo daleko.

Byl to můj poslední den v profesionálním tenisu, ale stalo se to," pozdě litovala tenisová legenda. Německý tenista otcovství nejdříve popíral, testy DNA však vše odhalily. Trojnásobný wimbledonský šampion si stihl zasnoubit i s Alessandrou Meyer-Wöldenovou a ještě rychleji se s ní rozešel. Andre, mrkej, pořád mám sexy zadeček. V červnu minulého roku se oženil s modelkou Sharlely Kerssenbergovou s kterou má syna s řádně dlouhým jménem Amadeus Benedict Edley Luis Becker.

I legendární Bill Tilden se nevyhnul sexuálnímu skandálku. Vítěz deseti grandslamových turnajů byl dokonce dvakrát ve vězení. Pokaždé za sex s mužským prostitutem. Ruská diva Maria Šarapovová si své soukromí velmi dobře střeží. Na nějaký sexuální výstřelek u ní nenarazíte.

Přesto jednu pikantnost najít můžeme. Týká se jejího německého sparingpartnera Dietera Kindelmana. Ten má smlouvě zajímavý dodatek: A ještě jednou Šarapovová. I když tato událost souvisí s jejím jménem jen velmi okrajově. V osmifinálovém utkání Roland Garros v minulém roce bojovala ruská tenistka s Češkou Klárou Zakopalovou.

Po ligovém zápase souložili fanoušci přímo na trávníku. Zatímco favoritka se na kurtu s bojovnou soupeřkou pořádně nadřela, než ve třech setech vyhrála, jeden pár měl úplně jiné starosti. Vysála mě dokonale, a protože velice ráda polykala mrdku, nezbyla ani kapka. Ještě mne jemně dolízala a pak se vynořila zpod stolu se zářícíma očima a kouzelným úsměvem na rtech.

Pak změnila místo a začal jsem chodit já za ní. Tam už bylo obtížnější najít klidné místo pro naše hrátky. Ale kdo hledá, najde, a tak jsme pokračovali. Jednou, to jsme zůstali v kanceláři chvilku sami, jsme zase dostali oba chuť na to jediné. Jana byla v širší a volné sukni, a tak se mi po chvilce zdráhání podařilo stáhnout jí kalhotky.

Začal jsem zrovna, když ve stoje telefonovala, aby se nemohla příliš bránit. Napřed se sice trochu kroutila a uhýbala, ale když už je měla u kotníků, rychle si je sama sundala, aby nás někdo nepřekvapil v tak kompromitující situaci. Bylo velice vzrušující vědět, že pod sukní má jenom holou prcku a zarostlou kundu, která už začínala vlhnout.

Vsunul jsem ruku pod sukni a začal si hrát v té rozkošné píče. Jana se opřela o stůl a trochu se rozkročila, aby mi usnadnila vniknutí. Napřed jsem jenom jezdil hranou ukazováku v tom mokrém horku, které se pod tlakem prstu krásně rozevíralo. Pak dva moje prsty snadno vklouzly dovnitř a palcem jsem dráždil bobtnající poštěváček.

Přivřela oči a začala vrnět. V tom se vrátil její kolega. Tak, tak jsem stačil vyškubnout mokré prsty ven. Když jsem si je dal pod nos, krásně voněly. Bylo jasné, že tady pokračovat nemůžeme. Ale Jana si věděla rady. Bylo to kolem oběda, a tak na patře mnoho lidí nebylo.

Pošeptala mi do ucha, co mám dělat, rozloučil jsem se a odešel. Podle její rady jsem našel pánské WC a obsadil tu největší kabinu.

Netrvalo dlouho, klaply dveře a Jana vklouzla ke mně. Zamkla, otočila se ke mně zády a zvedla si sukni. Zasvítila na mě její malá, kulaťoučká prdelka. Rozkročila se a opřela o stěnu. Okamžitě jsem jí vrazil dva prsty dovnitř a dráždil její otvor, krásně vlhký po předchozí přípravě v kanceláři. Sáhla rukou dozadu a chytila mě za ptáka.

Sundal jsem si kalhoty a dal jí ho do ruky. Chvilku mi ho mnula a pak mě táhla k sobě. Trochu jsem poklesl v kolenou a zasunul ho do připravené píči. Vrazil jsem ho hluboko dovnitř, pak povytáhl a začal jezdit dovnitř a ven. Netrvalo dlouho a její píča se bohatě zalila sťávou a začalo to mlaskat. Pak mě najednou odstrčila a sedla si se široce roztaženýma nohama na mísu.

Začala si sama probírat svoje vlhké údolí, podívala se na mě a otevřela pusu. To byl pro mě jasný povel. Jeden malý krok a měla pusu plnou. Jednu ruku nechala dole, druhou mi začala masírovat ocas.

Ale ani to nebyla poslední pozice toho dne. Za chvilku se zvedla, posadila mě na mísu a zase na mě vyšpulila tu svou malinkou prdelku. Chytila mě za ocas, dřepla a pak se mi posadila zády do klína. Zároveň si zavedla moje kopí do sebe. Chvíli jenom slastně vnímala svoje naplnění, pak se začala zvolna pohybovat.

Nebylo tam moc místa, takže jezdila na mém bodle jenom kousek dopředu a do stran, ale i to stačilo k naší rozkoši. Doširoka roztáhla stehna, takže jsem měl možnost jí zepředu dráždit poštěváček, což se jí samozřejmě velice líbilo.

Chvilku jsme se tak milovali, potom Jana sesedla a otočila se ke mně čelem. Prohrábl jsem jí zase kočičku, ona se rozkročila a znovu na mě nasedla. Můj čurák v ní zmizel jako v Bermudském trojúhelníku. Teď už to bylo obtížnější, ale přesto jsem se probojoval k její tuhé fazolce a pomáhal prsty zvýšit její vzrušení. Nadskakovala na mně jako divá a jen jsme se oba snažily být potichu, aby nás tam někdo neobjevil. Nebylo to snadné, protože rozkoš nás obou stoupala jako vlajka na stožár.

Jana se zvedala a spouštěla na mém klacku stále rychleji a razantněji, já jí dráždil poštěvák a zatínal zuby, abych nesténal. Potom se mi podařilo prstem druhé ruky najít její zadní dírku a po chvilce kroužení kolem jsem jí vsunul dovnitř nasliněný ukazováček. Dobře jsem věděl, co to s ní provede, a nemýlil jsem se. Zrychlila svoje poskoky, spouštěla se na mě tak tvrdě, až to mlaskalo, svírala stěny pochvy a za chvilku byla hotová. Uvolnila se, ale já jsem potřeboval ještě chvilku. Postavil jsem si ji tak, že byla předkloněná a rukama se opírala o mísu.

Přehodil jsem jí sukni nahoru a obnažil zadeček. Jana se rozkročila a nabídla mi tak všechno, co jsem potřeboval.

Jediným pohybem jsem do ní tvrdě vnikl zezadu. Zarazil jsem do ní ptáka až po kořen a pak začala zběsilá jízda. Jana se držela mísy, já jí roztahoval půlky a bušil do ní zezadu. Vrážel jsem do ní svoje kopí, jak nejhlouběji to šlo a ona mi pomáhala přirážením. Kdyby teď někdo vešel, mlaskání její kundičky by mu určitě prozradilo, co se v té malé kabince děje. Naštěstí nikdo necítil potřebu navštívit záchod.

Šoustal jsem jí, jak nejrychleji jsem dovedl, a tak netrvalo dlouho a už to na mě přicházelo. Jana to zkušeně poznala, protože přesně v ten pravý okamžik se mi vysmekla, otočila se a posadila na mísu. Hladově chňapla po mém škubajícím se ohonu, pustila si ho do pusy a sála jako nemluvně. Stříkance semene jí proudily do krku a ona nadšeně polykala všechno, co jsem jí mohl poskytnout. Já jsem se škubal v křeči, zatínal zuby, abych nekřičel, ale Jana nepovolila, dokud ze mě nevysála poslední kapku.

Pak mě ještě chvilku žmoulala rty a jazykem, než mě propustila. S úsměvem a mlsnýma očima si otřela pusu a naposled mě políbila. Uklidnili jsme se, ale teď nastal problém. Jak se dostaneme ven? Prozkoumal jsem cestu a naštěstí se nám podařilo opustit záchod bez toho, aby nás někdo viděl. Ono by se to dost těžko vysvětlovalo.

Ale stálo to za tu trochu strachu. Pak se nám podobnou akci podařilo zopakovat ještě jednou. Tentokrát jsem to byl já, kdo měl větší problémy, protože ten záchod byl dámský. Navíc během naší akce dvakrát někdo použil sousední kabinku, což bylo docela vzrušující, protože jsme zrovna byli v nejlepším.

Ale ani podruhé se nic neprozradilo, jenom ta kabinka byla o něco menší, a tak bylo míň místa pro naše dovádění. Nicméně to byla docela zajímavá zkušenost. Naše hrátky v autě nebo v přírodě nebudu popisovat, ty jsou docela běžné a každý už to jistě nejednou zkusil. Zajímavé bylo snad jen to, když mi to Jana udělala pusou v kině a jednou dokonce na zadních sedadlech prázdného nočního autobusu. Ale tehdy jsme museli dost pospíchat, protože se blížila konečná.

Po jednom pěkném milování se mi Jana svěřila, že by se svým přítelem rádi vyzkoušely to, o čem spolu už dlouho mluví a zatím nenašli odvahu to opravdu zkusit.

Totiž milování ve trojici. Vzhledem k tomu, že já jsem pro každou dobrou špatnost, domluvili jsme se na jednom večeru a sešli se u Mirka doma. Po úvodním seznamování jsme zahájili naše setkání konzumací třešňovice, což se později ukázalo jako ne příliš šťastný krok. Sice jsme postupně ztratili první ostych v této souvislosti mě napadá slovo panenský, ale panna už nebyl nikdo z nás , ale v závěru plánované akce byl alkohol spíš na závadu.

Začali jsme pomalým svlékáním, samozřejmě, že první byla na řadě Jana. Je sice poměrně malá, ale velice pěkně rostlá, souměrné a tvrdé kozičky jí trčí výbojně dopředu a pod krásně formovaným bříškem se v houštině schovává její největší poklad. Dychtivá, lačná a téměř vždy připravená píča. A to už vůbec nemluvím o její kouzelné prdelce, které se tak rád držím, když ji mrdám zepředu, a která vypadá úplně skvěle při mrdání zezadu. Poté, co jsme svlékli Janu a cesta zpátky už nevedla, zbavili jsme se oblečení i my dva.

Jana nedělala dlouhé cavyky a přesto, že domácí pán byl Mirek, zahájila akci se mnou. Malinko si promnula poštěváka tak, že její prsty byly vlhké, s milým úsměvem se ke mně přiblížila, rozkročila se nade mnou, roztáhla si kundu a pomaloučku se nabodla na ocas, který jsem si už delší dobu mnul ostatně stejně jako Mirek, který se na nás se zalíbením díval.

Nechala si špičku napřed jenom na krajíčku, pomalu a lehce se chvilku pohybovala a pak najednou klesla dolů a už jsem byl celý uvnitř. Mám rád ten první pocit krásného a překvapivého tepla, které mi obalí klacek, tu nádhernou vlhkost, která se nedá srovnat s ničím jiným na světě. Přivřel jsem oči a slastně zavrněl. Janě se to líbilo určitě taky, protože se začala na mém čuráku zvolna pohybovat nahoru a dolů. Tiché vzdechy jí unikaly ze rtů a z kundy jí začínala prýštit ta nejvoňavější šťáva na světě.

Netrvalo dlouho a Jana přitvrdila a zrychlila, měnila směry pohybu, kvedlala se do stran, dopředu a dozadu a zase nahoru a dolů. Prostě rajtovala na mně jako při dostihu. Líbilo se nám to oběma, ale byl tu ještě Mirek. Nechal honění péra, přiblížil se k nám a začal Janě dráždit zezadu bradavky. To má taky ráda, ostatně jako většina žen. Stojící klacek jí přiložil k zadnímu otvůrku mezi půlkami, přitiskl se k ní a pohyboval s ní na mém kůlu.

Natáhl jsem ruku dozadu za Janu a uchopil jeho ocas. Byl menší než můj, ale taky řádně tvrdý. Pomalými pohyby jsem ho začal zpracovávat. Vím, co dělá chlapovi na čuráku dobře. Jana zvolna ustávala ve svých pohybech, až nakonec přestala úplně a slezla z mého ocasu. Když vyklouzával ven z mokrého otvoru, pěkně to mlasklo. Ale ona měla další nápad. Chtěla zažít to, co zatím viděla jenom v časopisech nebo na videu.

Pošeptala nám oběma svůj nápad, a protože už jsme byli pod vlivem kombinace alkoholu a sexu, souhlasili jsme. Mirek si lehl na záda a pokračoval ve zpracovávání svého ocasu. Já jsem přiklekl nad něj a pak se položil do známé pozice, nazývané Každý se začal zabývat tím, co měl před očima. Oba jsme honili ztopořený ocas toho druhého a Jana ležela vedle nás a s neskrývaným zájmem nás pozorovala. Občas pomohla jednomu nebo druhému s přetažením předkožky nebo stisknutím ohonu. Tvář jí rozkvetla do úsměvu, když nám postupně probírala koule a dráždivě šimrala svými obratnými prsty okolí našich análních otvorů.

Zkušenosti jí v tomto směru rozhodně nescházely. Potom začala pomalu, ale neodbytně tlačit mou hlavu dolů, směrem k Mirkovu ohonu. Napřed jsem se nesměle a lehce jazykem dotkl naběhlého žaludu. Mirek souhlasně zasténal a zrychlil tahy rukou na mém péru. Jana hladila mě i Mirka zároveň a se zářícíma očima sledovala moje počínání.

prosinec Přehrát Sex s krásnou lolitou na wc porno video na mobil. video::pre - dlouhá porno videa! director-web-gratuit2.eu je český vyhledávač porno videa. Přehrát S Justin za prachy na wc porno video na mobil. Klíčová slova: mladé holky mladé porno sex za prachy sex za peníze free porno video dlouhé porno. Šukají na hajzlu v restauraci. 6 V klubu na hajzlech – české porno. V klubu na hajzlech – české porno. 21 Sex na wc. Sex na wc porrno na mobil

Sex eroticka seznamka české herečky nahé

Sex na wc porrno na mobil